Na skrzydłach marzeń

Ten pomysł pojawił się nagle jak jaskółka na wiosennym niebie. Po jednym ze spotkań networkingowych zadzwoniła do mnie Patrycja Brendler. Zapamiętałam ją, bo zachwyciła mnie tworzona przez nią biżuteria. A i sama autorka zachwyca. Piękna brunetka, z błyskiem w oku opowiada o swojej pracy, pasji i zaangażowaniu w budowaniu kobiecego wizerunku. Czyta w naszych duszach i przekłada to na język szlachetnych kamieni, tworząc niebywałe atrybuty kobiecej urody.
Jesteśmy zupełnie inne. Jednak to, co nas różni stało się magnesem we wspólnym działaniu.

Inauguracja cyklu 20 marca 2019

Ideą spotkań jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Prezentując historie, których bohaterki często w trudnym momencie życia, podjęły decyzje aby zbudować swoją markę i realizować się zawodowo w obszarze, który rodził się z marzeń, zachęcamy do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoją przyszłość i proaktywnego działania. Z równą przyjemnością wśród uczestniczek witamy właścicielki biznesu i nauczycielki, studentki i emerytki, introwertyczki i ekstrawertyczki, dziewczyny pasjonujące się technologią i artystki. Uważamy bowiem, że nie ma złego czasu na działanie, są tylko niewykorzystanie okazje. Chcemy abyście poczuły się u nas dobrze, żebyście wzajemnie się inspirowały, wspierały albo po prostu umówiły się na kawę i porozmawiały.

Może, tak jak w naszym przypadku, zrodzi się z tego coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Obydwie bowiem wierzymy w moc współpracy, inspiracji i wzajemnego wsparcia.

Spotkanie z Kariną Sęp 25 kwietnia 2019 Strefa Inspiracji w Gdańsku